zalaaduj-maly

ZAŁADUJ DOBREM

ZAŁADUJ DOBREM SMARTFONA NA KOMUNIĘ

Tak zespół cyfrostudnia.pl razem z Violą Brzezińską zachęca do wręczania dobrych prezentów. Kupiłeś tablet czy smartfona na I Komunię Świętą? Możesz pomóc dziecku dobrze z nich korzystać – załaduj wartościowe treści.

Dzisiaj coraz częściej dzieci oczekują na I Komunię Św. prezentu w postaci smartfona czy tabletu. Jeśli decydujesz się kupić taki prezent, możesz wykorzystać jego potencjał. Urządzenia te same w sobie są neutralne i wszystko zależy od tego, jakie treści będą na nim wykorzystywane. Zamiast zostawić dziecko samemu sobie z gadżetem, który załaduje przypadkowo znalezionymi piosenkami, możemy pokazać mu już na początku wartościowe treści. Możemy też od początku uczyć go świadomie i selektywnie korzystać z tego, co jest dostępne.

Viola Brzezińska-załaduj dobrem

Viola Brzezińska

„W dzisiejszym świecie – świecie cyberprzestrzeni, kiedy dzieci mają łatwy dostęp do smartfonów i mnóstwa bezwartościowych, wręcz niszczących informacji uważam, iż niezwykle ważne jest to, jakie treści najmłodsze pokolenie będzie miało na swoich smartfonach” – mówi Viola Brzezińska.

Hasłem ZAŁADUJ DOBREM SMARTFONA NA KOMUNIĘ zespół Cyfrostudnia.pl razem z Violą Brzezińską zachęca do wręczania pożytecznych pamiątek. Takim prezentem dołączonym do smartfona czy tabletu może być płyta mp3 Violi „Opowieści z Mądrej Księgi” dostępna w wersji elektronicznej na portalu www.cyfrostudnia.pl

Viola Brzezińska, w ramach projektu Dzieci Paka, zaśpiewała 12 piosenek opowiadających historie ze Starego Testamentu, przedstawiających godnych naśladowania bohaterów, m.in. cierpliwą Sarę, mężnego Jozuego czy silnego mocą od Boga Dawida. Podane w lekki sposób, uniwersalne wskazówki życiowe oraz kształtowanie radosnej, optymistycznej i odważnej postawy dziecka wynikającej z wiary to dobry prezent z okazji I Komunii Świętej!

„Moja dziewięcioletnia chrzestna córka i jej młodsza siostra uwielbiają muzykę i chętnie słuchają muzyki chrześcijańskiej. Płyta Violi Brzezińskiej „Opowieści z Mądrej Księgi” to było istne szaleństwo – śpiewy, tańce, eksplozja radości. A wszystko to na kanwie historii bohaterów Starego Testamentu. Dla mnie, jako chrzestnego ojca, to duża radość, że mogłem pomóc dzieciom rozwijać się w taki sposób” mówi Bernard, ojciec chrzestny 4 dzieci.

Viola dodaje: „Myślę, że każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko karmiło się czymś wartościowym, budującym. Takim właśnie pierwszokomunijnym prezentem jest bez wątpienia płyta OPOWIEŚCI Z MĄDREJ KSIĘGI – wyjątkowa pozycja na rynku o bohaterach starotestamentalnych, z treściami edukacyjnymi, radośnie zaaranżowanymi. Bogactwo słowa, treści, melodii, radości, dobra – czyli tego, co chciałabym dać własnym dzieciom. Gorąco polecam!!!”

Przy okazji I Komunii Świętej możesz pokazać dziecku, jak korzystać z nowego urządzenia. Razem wrzućcie dobre mp3 – razem cieszcie się z prezentu!

Dzieci Paka i Viola Brzezińska

Posłuchaj fragmentów płyty